Вантажні перевезення в Харкові і по Україні.
Наша транспортна (логістична) компанія здійснює професійні перевезення по Харкову вже більше 5 років. У наші основні послуги входять: автоперевезення та послуги вантажників; вантажні перевезення Газеллю та іншим транспортом.
Для доставки вантажів, меблів та товарів ми користуємося тільки надійними вантажними автомобілями, які відмінно показали себе на дорогах Харкова, України та Європи.
Транспорт під транспортування вантажів і меблів.
Для виконання вантажних перевезень по Харкову та Україні раді запропонувати вантажний транспорт з безліччю модифікацій кузова і з різною вантажопідйомністю. В основному, під вантажні перевезення Харків у нас замовляють автомобілі Газель (подовжена і базова); Man; мебльовіз Mercedes; Iveco.
Як замовити автоперевезення?
Для замовлення перевезення вантажів (Харків; Україна) просто виберіть відповідний вам транспорт на сторінці "ціни", наберіть наш номер і замовте необхідне вам вантажне авто на зручну вам дату і час. Якщо буде потрібно, наші диспетчера ввічливо проконсультують вас і запропонують оптимальні автомобілі до необхідних вам перевезень вантажу.
Ціни на перевезення Харків (недорого).
Щоб ознайомитися з цінами на транспортні послуги та габаритами вантажних автомобілів, перейдіть на сторінку нашого веб-сайту "Тарифи і ціни".
Ми здійснюємо доставку вантажів у будь-який день тижня, цілодобово, завжди вчасно, виконуючи їх за мінімальні терміни. Девіз нашої транспортної компанії: "Відповідальність! Надійність! Професіоналізм!". Оцініть сервіс нашої компанії і якість наших послуг, замовивши перевезення вантажів у професіоналів!

Замовити доставку вантажу в Харкові, по Харківській області та по Україні (сторінка "контакти").